Projekty domów

Poznaj nas i przekonaj się dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Posiadamy unikalną ofertę projektów domów. Posiadamy świadomość tego, że przestrzeń w której mieszkasz jest dla Ciebie ważna, zadbamy o twój komfort. Potrafimy łączyć nowoczesność z energooszczędnością i funkcjonalnością oraz ergonomią, a przy tym pilnujemy optymalnych kosztów. W naszej licznej ofercie zajdziesz takie rozwiązania, które będą dla Ciebie najlepsze.

Jesteśmy międzynarodową marką, która nieustanie się rozwija. Posiadamy oddziały w Europie, Azji i USA. Międzynarodowa działalność pozwala nam zyskać doświadczenie, dzięki któremu możemy być jeszcze lepsi dla Ciebie. Stosujemy je w naszych projektach. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem. Klientowi zapewniamy również bezpośredni kontakt z autorem projektu. Wszystko po to, by jeszcze łatwiej było nam spełnić każde z życzeń klienta. Pozwala to też odpowiedzieć na każde z nurtujących pytań.

78
Projektów

W stałej ofercie

Przejdź do naszego sklepu i sprawdź całą ofertę.

Każdy z naszych projektów zamieniamy w doskonałą prezentacje, która pozwala dokładnie ukazać każdy detal. Staramy się przez to maksymalnie ułatwić Ci wybór oraz dokonać zakupu idealnego projektu. Wiele z tych projektów to autorskie aranżacje wnętrz. Oferujemy też animacje 360 stopni oraz kolorniki elewacji czy wirtualne spacery. Pozwoli to wyobrazić sobie finalny efekt. Dokumenty zgodne są z obowiązującym obecnie prawem budowlanym, aktualizujemy wszystko na bieżąco. Tak by inwestycja była wolna od błędów.

Zapewniamy porady ekspertów, wspierając Cię w realizacji wybranego projektu. Dokonujemy adaptacji oraz pozwalamy zmieniać dowolnie projekt. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w wykończeniu to posiadamy ekspertów, których możemy polecić. Wykonają oni kompleksową realizację projektu. Udzielamy bezpłatnej zgoda autora na wszelkie dokonane w projekcie zmiany.

Nieustannie doskonalimy naszą ofertę podążając z duchem czasu. Nasze trendy obejmują Polskę i Europę. Wyróżnia je nowoczesny design. Naszą bazę stanowią tradycyjne rozwiązania oraz prosta konstrukcja. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagamy rozwiązać wszelkie dylematy. Pomagamy w wyborze rentownych projektów, adaptujemy je do lokalnych warunków i wyglądu działki. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Wprowadzimy niezbędne zmiany w projekcie oraz wykonamy projekt dostosowany do działki. Każdy projektów adaptujemy do lokalnych warunków. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne podejście, w naszej ofercie znajdują się projekty dostosowane do wymagań inteligentnego domu fibaro. Oferujemy wprowadzenie niezbędnych zmian i dostosowanie ich do działki.

Wystarczy, że będziesz posiadał zdolność kredytową, nie jest wymagana gotówka. Tworzymy inspirujące projekty gotowe do zastosowania. W naszych usługach znajduje się także kompleksowy serwis i pakiet dodatkowych usług, tak w trakcie realizacji, jak i po wybudowaniu domu. Oferujemy sprawdzonych partnerów. W skład naszego biura wchodzi dział projektowy, inżynierski, obsługi klienta, marketingu oraz dział strategii.