was successfully added to your cart.

Wykończenia potrzebne w każdym pomieszczeniu

Wykończenie mieszkania należy do jednych z ważniejszych elementów, nadających każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i klimat.

Podłogi będą przykuwały uwagę, jeśli wykończymy je odpowiednimi listwami przypodłogowymi. Dopasowane kolorystycznie i fakturowo, zarówno do podłóg drewnianych, paneli czy płytek, stworzą harmonijne połączenie z całością. Producenci w swoich ofertach proponują listwy nadające się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń. Dzięki temu pełnią funkcję nie tylko ozdobną, ale i praktyczną w wystroju pomieszczenia.

Listwy przypodłogowe mocowane są do ściany, tak aby ściśle przylegały do powierzchni podłogi, dając możliwość przeprowadzenia w ich wnętrzu okablowania danego pomieszczenia. Produkty te wytwarzane są z PCV, tworzywa, Mdf i z drewna iglastego, które zostaje oklejone naturalnym fornirem. Zastosowane zaś nowe technologie sprawiają, że listy nie ulegają odkształceniom, są trwałe w użytkowaniu. Szeroki asortyment sprzedaży dotyczy także kolorystyki, modeli, materiału czy długości. A wszystko to sprawia, że każdy klient, znajdzie odpowiadający mu produkt.

Równie ważnym elementem, nadającym piękny wygląd pomieszczeniom są listwy wykończeniowe. Stanowią one nie tylko detal ozdobny, lecz także praktyczny. Panele, glazura czy terakota, wykończone dobrze dobranymi listwami, stwarzają wrażenie harmonijnego współgrania.

Producenci tych wyrobów ciągle poszukują nowych rozwiązań technologicznych, udoskonalają swój park maszynowy, wykorzystują osiągnięcia techniczne, skrupulatnie dobierają komponenty, dające gwarancję produktów najwyższej jakości. Wszystko to w trosce o klienta i jego zadowolenie z zakupionych produktów.

Makplast.pl