was successfully added to your cart.

Tani hostel Kraków

Jeżeli wybierasz się do Krakowa, to zapewne poszukujesz noclegu, który będzie znajdował się w centrum, ale nie zrujnuje Twojej kieszeni. Doskonałym wyborem może okazać się tani hostel. Duży wybór tego rodzaju obiektów pozwala wybrać miejsce, które sprosta naszym oczekiwaniom. Cena uzależniona jest od położenia hostelu, im bliżej centrum tym zazwyczaj drożej, jednak dzięki położeniu oszczędzasz na biletach.

Bywa i tak, że nie musisz wybierać pomiędzy ceną, a jakością wystarczy dłużej poszukać. Jeśli potrzebny jest ci hostel w niskiej cenie i dobrym położeniu możesz poszukać taniego hostelu na Kazimierzu. To klimatyczna dzielnica Krakowa, z której w przeciągu dziesięciu minut dotrzesz pieszo w okolice centrum Krakowa. Niektóre z uczelni oferują również wynajem pokoi w domach studenckich, które w wakacje zamieniają się w hostele. Zazwyczaj są one położone w dogodnych miejscach, a cena za ich wynajem nie jest zbyt wygórowana.

Podczas wyboru pokoju istotna jest ilość osób, która z Tobą zamieszka. W znacznej mierze cena uzależniona będzie właśnie od wielkości pokoju, położenia hostelu oraz standardu pokoi. Niektóre z nich zapewniają łazienki w pokoju, telewizor oraz lodówkę. Inne oferują ogólnodostępny pokój z telewizją, DVD, PlayStation i kącikiem zabaw dla dzieci. Dla lubujących się w aktywnym spędzaniu czasu kuszącą ofertą może być darmowa wypożyczalnia rowerów oraz sąsiedztwo basenu. Tak czy inaczej w Krakowie na pewno nie będziesz się nudził.